Олімпіади, конкурси

Підсумки проведення тижня, присвяченому міжнародному конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер»

З 7 по 14 листопада 2013 р. в НВК вперше проведений тиждень, присвячений міжнародному конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер».

«Бобер» — Міжнародний конкурсз інформатикита комп’ютерної грамотності, який проводиться з метою підвищення ІКТ-компетентності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп’ютерною технікою та літературою. Конкурспроводиться щорічно у першу неділюлистопадаспільно з Міжнародною Спільнотою “Бобер” (“International Beaver Community”). Організація «International Beaver Community» налічує на сьогодні 13 країн. Українавперше провела в себе конкурсв 2008.

Учні нашого закладу є активними учасниками цього конкурсу, адже кількість дітей, які взяли участь у поточному навчальному році  в турнірі (94 учасники) збільшилась майже у 2,5 рази порівняно з минулим навчальним роком (38 учасників). Нестандартні завдання з інформатики у ігровій формі, графічні головоломки для допитливих, трішки історії й казки, погодьтесь, не можуть залишити дітей байдужими.

Учні 10-11 класів в рамках проведення тижня взяли активну участь в обласному конкурсі відеороликів, присвячених конкурсу «Бобер» та шкільному конкурсі плейкастів «Я – фотограф»: Дундєва Лілія (11-А кл), Кваша Юлія (11-А кл), Цвіркун Тетяна (11-А кл) представили свої відеофільми «Добрюка Бобер», «Бобер – розумний помічник», «Бобрик»; вчитель інформатики Пашко Юлія Олегівна разом з авторським колективом творчих учнів 6-А кл. та 11-А кл. стали переможцями обласного конкурсу відеороликів і отримали дипломи ІІІ ступеня за відеоролик «Володар гребель: братство Бобра»; учні Іваненко Євгенія (11-В кл), Ковалішин Дмитро (10-Б кл), Дякова Марія (11-В кл) отримали перемогу в конкурсі плейкастів (див. вкладку Учнівськи роботи на сайті). Журі конкурсу відмітило роботи Компанійця Івана (11-Б кл), Безуглої Оксани (10-Б кл), Дундєвої Лілії (11-А ул), Колєснікової Анастасії (11-А кл), Шуліки Олени (11-В кл), Іванини Анни (11-А кл), Охріменко Тетяни (11-В кл), Федорової Анастасії (11-В кл), Воронько Дарини (11-В кл).

Церемонія нагородження переможців і учасників тижня відбулась 18 листопада. Директор НВК Сопільняк Ю.М., заступники директора з НВР Мілікова А.І. та Сорокіна Г.Д., вчитель інформатики Пашко Ю.О. привітали учнів та вручили їм призи та подарунки, надані приватними підприємцями – власниками магазинів «Міраж» та «Океан», за що щиро дякуємо!

Бобер! До наступного року!